Vladislav Georgiev - ředitel divadla

V roce 1989 jsem získal angažmá v Divadle loutek Ostrava jako herec+muzikant. V roce 1994 jsem přestoupil do vznikajícího divadla Komorní scéna Aréna.

Hostoval jsem ve Švandově divadle v Praze, ve Slezském divadle v Opavě, v NDM Ostrava a ve Staré aréně. Jako houslista a zpěvák jsem působil v několika kapelách. Věnuji se také skládání scénické hudby.

Hrál jsem v několika filmech, pohádkách či seriálech.

Koncem února 2019, po přerušení spolupráce se Starou arénou, jsem se pustil do založení nového divadla. Prvním krokem byl vznik zapsaného ústavu Nový příběh.

Ve Studiu G hraje v těchto inscenacích:

ZA HORIZONT

HORDUBAL

FOTOGRAFIE Z INSCENACÍ

ZA HORIZONT (foto: Martin Popelář) Na fotografii: Vladislav Georgiev ZA HORIZONT (foto: Martin Popelář) Na fotografii: Marian Mazur a Vladislav Georgiev ZA HORIZONT (foto: Martin Popelář) na fotografii: Jakub Georgiev, Aneta Klimešová, Marian Mazur, Vladislav Georgiev a Robin Ferro ZA HORIZONT (foto: Martin Popelář) Na fotografii: Petr Panzenberger, Vladislav Georgiev a Jakub Georgiev HORDUBAL (foto: Martin Popelář) Na fotografii: Vladislav Georgiev HORDUBAL (foto: Martin Popelář) Na fotografii: Miroslava Georgievová, Robin Ferro, Andrea Zatloukalová a Vladislav Georgiev HORDUBAL (foto: Martin Popelář) Na fotografii: Andrea Zatloukalová, Robin Ferro a Vladislav Georgiev HORDUBAL (foto: Martin Popelář) Na fotografii: Vladislav Georgiev a Anna Cónová