Robin Ferro

Robin Ferro se narodil v roce 1996 ve Valašském Meziříčí a dětství prožil v městečku Zubří. Vystudoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě, obor herectví.

Již během studia jsem hostoval v Národním divadle Moravskoslezském a v Divadle loutek Ostrava, kde jsem byl také po dokončení studia přijat do angažmá. Hostoval jsem v divadle Stará aréna a působím v improvizační show Tři Tygři. V současné době jsem prvním stálým hercem Divadla Mír.

Ve Studiu G hraje v těchto inscenacích:

ZA HORIZONT

HORDUBAL

PLAVAT V JEZEŘE

HALÓ, JÁCÍČKU

FOTOGRAFIE Z INSCENACÍ

ZA HORIZONT (foto: Martin Popelář) Na fotografii: Petr Panzenberger, Miroslava Georgievová, Jakub Georgiev, Robin Ferro a Marian Mazur ZA HORIZONT (foto: Martin Popelář) Na fotografii: Jakub Georgiev, Aneta Klimešová, Marian Mazur, Vladislav Georgiev a Robin Ferro HORDUBAL (foto: Martin Popelář) na fotografii: Jakub Georgiev a Robin Ferro HORDUBAL (foto: Martin Popelář) Na fotografii: Andrea Zatloukalová, Robin Ferro a Vladislav Georgiev HORDUBAL (foto: Martin Popelář) Na fotografii: Andrea Zatloukalová, Robin Ferro a Anna Cónová HORDUBAL (foto: Martin Popelář) Na fotografii: Miroslava Georgievová, Andrea Zatloukalová a Robin Ferro