BURLESKOVÁ SHOW - VYPRODÁNO!

KABARET
burleska_logo
Datum: 4. květen 2024 19:00

Burlesková show

VYPRODÁNO!!!                 

Připravte se na neuvěřitelný burleskní zážitek! Večer plný magie, dobrodružství a sci-fi fantazie je na obzoru. Představujeme vám speciální show, která vás zavede do světa Zaklínače, Duny, Star Wars, Pána Prstenů, Kill Billa a dalších kultovních filmů a počítačových her!

Těšit se můžete na boubelaté zlatíčko Ruby Tsunami, žhavou Nonnu Karevu, éterickou Dark Ophelii a ráznou Cookie Da Roxa. Naše pěvecké hvězdy Belle Noire z Ostravy a Božská Emma z Bratislavy vás rozparádí svými pěveckými čísly s překvapením! Ať už jste fanoušci Cyberpunku, vesmírných bitev nebo epických fantasy příběhů, tento večer bude pro vás naplněný fascinací a dobrodružstvím v podání burlesque performerek.

Nezapomeňte se také těšit na neuvěřitelnou light show od energického Bonda! Celým večerem vás budou provázet Fallka La Coquine a Nonna Kareva, které se postarají o to, abyste se ocitli v prostředí plném kouzel a tajemství.

A abychom udělali tento večer ještě speciálnějším, naše show bude doprovázena dvěma úžasnými stage kittens, Linreal a Lily Tifereth, které mu dodají ještě více kouzla a zábavy.

Těšíme se na vás!

Délka představení: 120 minut včetně pauzy

Burlesková show Burlesková show Burlesková show Burlesková show

 

Powered by iCagenda