NÁKUP VSTUPENEK

Vstupenky na naše akce si můžete zakoupit online formou na našem webu u každé konkrétní akce v záložce program, také přímo na našem GoOut profilu, nebo na pobočkách Ostravského informačního servisu.

Hodinu před každým představením lze zakoupit vstupenky přímo na místě konání festivalu - pouze v hotovosti!

ZÁKLADNÍ VSTUPNÉ - 180 Kč
STUDENT / SENIOR / ZTP / ZTP/P - 90 Kč
VSTUPNÉ NA POHÁDKY - 100Kč (děti i dospělí)
NA POHÁDKU HALÓ, JÁCÍČKU - dobrovolné
NA KONCERTY - dobrovolné


AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ

Diváci musí mít při vstupu do divadelního stanu i po celou dobu představení nasazený respirátor či nanoroušku a dále se musí prokázat jedním z následujících: 

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
  • doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin  (lze prokázat potvrzením zaměstnavatele o provedení samotestu či čestným prohlášením),
  • doložit prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • kompletně ukončené očkování, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.
 
Tato pravidla jsou v souladu s aktuálními nařízeními platnými ke dni 9.7.2021. Pořadatel upozorňuje, že se situace může měnit. Sledujte aktuální opatření na stránkách ministerstva a na našem Facebooku.
 
V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obracejte na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..