SERIÁL HOSPITÁL / VYPRODÁNO!!!

IMPROSHOW
odvaz-logo
Datum: 22. únor 2024 19:00

Improvizační show divadla Odvaz         

Seriál Hospitál je jedinečný projekt divadla Odvaz, vůbec poprvé se totiž pouštíme do improvizační show na pokračování.

Přesuňte se s námi do nemocničního prostředí v seriálu, který vás chytne za srdce. Sledujte osudy lékařského personálu i pacientů v této parodii na všechny ty Ordinace, sestřičky Stefanie, Chirurgy a podobné nekonečné seriály odehrávající se v kulisách nemocnice.

Herci divadla Odvaz se převtělí do rolí lékařů, sestřiček, primářů i pacientů a jak už to tak v našich improvizačních show bývá, nikdo z nich nebude úplně normální. Prožijte s nimi jejich hluboké životní příběhy a pomozte rozplést jejich komplikované osobní i pracovní vztahy. A hlavně se u toho parádně pobavte!

Jednotlivé díly Seriálu Hospitál na sebe volně navazují, ale není vůbec potřeba vidět ty předchozí. Na začátku každého dílu si lehce představíme postavy, a co zásadního již v příběhu zažili. Každá improvizační show bude mít uzavřený děj, a proto není nutné vidět všechny díly, jak už to tak u těchto seriálů bývá.

Zažijte tenhle unikátní improvizační formát společně s herci divadla Odvaz!Délka představení: 120 minut (včetně přestávky)
Cena vstupenky: dospělí 250 Kč, děti do 15 let 150 Kč

Prosíme všechny diváky, aby na místo dorazili s dostatečným předstihem. Zvláště, pokud si plánují koupit nějaké občerstvení. Děkujeme moc.

 

Powered by iCagenda