Náš tým

Jakub Georgiev

Po pěti letech studia na gymnáziu jsem přešel na Janáčkovu konzervatoř, na které jsem pod vedením Václava Klemense úspěšně odmaturoval.

O Kubovi

Andrea Zatloukalová

Jmenuji se Andrea a pocházím z Karviné. Jako dítě jsem trávila každý den v Základní umělecké škole, odkud jsem odcestovala na Janáčkovu konzervatoř v Ostravě studovat herectví pod vedením Václava Klemense.

O Andrejce

Pavel Gejguš

Ostravský rodák Pavel Gejguš je absolventem režie na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Po studiích se věnoval režii na volné noze.

O Pavlovi

Antonín Dvořák

Jsem dramaturg, fotograf a matematik. Podílel jsem se na inscenacích v ostravském Divadle loutek, na Janáčkově konzervatoři a ve Staré aréně. Nyní ve Studiu G.

O Antonínovi

Jakub Labor

V roce 2009 jsem se přidal do týmu ostravské kandidatury na Evropské hlavní město kultury. 3. března 2010 jsme otevřeli Starou arénu, poprvé. 

O Jakubovi

Marian Mazur

Jmenuji se Marian Mazur, pocházím z malé vesnice nedaleko Jablunkova. Studoval jsem konzervatoř v Ostravě pod vedením MgA. Alexandry Gasnárkové.

O Marianovi

Robin Ferro

Robin Ferro se narodil v roce 1996 ve Valašském Meziříčí a dětství prožil v městečku Zubří. Vystudoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě, obor herectví.

O Robinovi