Náš tým

Vladislav Georgiev

V roce 1989 jsem získal angažmá v Divadle loutek Ostrava jako herec+muzikant. V roce 1994 jsem přestoupil do vznikajícího divadla Komorní scéna Aréna.

O Vláďovi

Miroslava Georgievová

Jsem herečka a učitelka herecké výchovy a jevištní mluvy na JKO. Po absolutoriu na Konzervatoři v Ostravě v roce 1989 jsem nastoupila do Divadla loutek Ostrava.

O Mirce

Jakub Georgiev

Po pěti letech studia na gymnáziu jsem přešel na Janáčkovu konzervatoř, na které jsem pod vedením Václava Klemense úspěšně odmaturoval.

O Kubovi

Pavel Gejguš

Ostravský rodák Pavel Gejguš je absolventem režie na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Po studiích se věnoval režii na volné noze.

O Pavlovi

Antonín Dvořák

Jsem dramaturg, fotograf a matematik. Podílel jsem se na inscenacích v ostravském Divadle loutek, na Janáčkově konzervatoři a ve Staré aréně. Nyní ve Studiu G.

O Antonínovi

Jakub Labor

V roce 2009 jsem se přidal do týmu ostravské kandidatury na Evropské hlavní město kultury. 3. března 2010 jsme otevřeli Starou arénu, poprvé. 

O Jakubovi

Marian Mazur

Jmenuji se Marian Mazur, pocházím z malé vesnice nedaleko Jablunkova. Studoval jsem konzervatoř v Ostravě pod vedením MgA. Alexandry Gasnárkové.

O Marianovi

Robin Ferro

Robin Ferro se narodil v roce 1996 ve Valašském Meziříčí a dětství prožil v městečku Zubří. Vystudoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě, obor herectví.

O Robinovi